'Messapi Primitivo IGP Puglia 750 ML X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 395794_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Intensywny rubinowy kolor z fioletowymi refleksami; w ustach intensywne, owocowe (czerwone owoce). Pełne, miękkie, dość taninowe, harmonijne. Gotowe do picia.
Doskonałe do treściwych pierwszych dań i czerwonego mięsa, równie dobrze komponuje się z dziczyzną i średnio doprawionymi serami. Podawać w temperaturze 16-18ºC.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Primitivo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Mięso czerwone, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGP |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | włochy |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Pinot Sp. Z O.O. SP Komandytowa Ulica i numer: Traugutta 5 Kod pocztowy i miasto: 90-106 Łódz PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: