Mentos Fruit Rolka 38g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 121965_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Soczyście owocowy mix cukierków do żucia, w najpopularniejszych smakach: truskawki, cytryny i pomarańczy.
Parametry produktu
| Typ | Dropsy |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 40 g |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | Cukier syrop glukozowy soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%) całkowicie utwardzony olej kokosowy kwas (kwas cytrynowy) skrobia aromaty maltodekstryna substancje zagęszczające (guma gellan, guma celulozowa, guma arabska) emulgator (estry sacharozy i kwasów tłuszczowych) substancje glazurujące (wosk carnauba, wosk pszczeli) barwniki (karoteny, betanina) |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 1024 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1648 kJ |
| Wielkość porcji | 38 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 69 g |
| Zawartość węglowodanów | 92 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: