Mascarpone Piątnica 250g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 412186-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
To kategoria miękkich i świeżych serów pochodząca z południa Europy. Ser wyrabiany metodą ze śmietanki charakteryzuje się gładką, aksamitną konsystencją i , śmietankowym smakiem. Doskonałe połączenie najlepszych cech sera, masła i śmietany. Wyprodukowany z pasteryzowanej śmietanki. Łatwo się rozsmarowuje na pieczywie i jednocześnie zawiera o połowę mniej tłuszczu niż masło, dlatego stanowi dla niego ciekawą alternatywę.
Mascarpone, najczęściej używane jest do przygotowania deserów oraz ciast - szczególnie, jako główny składnik włoskiego Tiramisu. W daniach na gorąco wzbogaci smak wielu sosów do makaronu, dań mięsnych, warzywnych czy pizzy. Wyprodukowany z mleka od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów.
Parametry produktu
| Typ produktu | Śmietankowy |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do spożycia |
| Składniki | śmietanka pasteryzowana, regulator kwasowości, kwas cytrynowy |
| Zawartość tłuszczu | 40 g/100g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 42 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 1626 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 394 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 28 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 40 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: