'Martini Fiero 1l 14,5% X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 471740_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Martini Fiero zawiera tylko składniki i wpisuje się w trend . Nowość łączy nuty pomarańczy i mandarynki przełamane delikatną goryczą piołunu. Słodko-gorzki smak Martini Fiero to najmodniejsze połączenie sezonu. Najlepiej smakuje podawane z lodem i toniciem.
Parametry produktu
| Rodzaj | Vermouth |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość alkoholu | 14,5 % obj. |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Serwowanie | Aperitif |
| Waga jednostkowa brutto | 1,63 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999999999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 154 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 646 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: