'Martini Bianco 500ml 14,5% X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 358723_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Najpopularniejszy wariant Martini w Polsce. Wyjątkowy smak pochodzi od kilkunastu aromatycznych ziół, do których dodano nieco słodkości, wyśmienite przyprawy oraz aromat wanilii. W smaku doskonale zrównoważone nuty gorzkie i słodkie. Barwa jasnosłomkowa. Podstawa do zrobienia drinka Martini & Tonic lub Martini Royale Bianco.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Trebbiano |
| Serwowanie | Drinki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 500 ml |
| Zawartość alkoholu | 14,5 % obj. |
| Składniki | . |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Region pochodzenia | Włochy |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 99999999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 142 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 594 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: