Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 829456_wielopak_30
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Guma rozpuszczalna w formacie draży z lekko musującym wnętrzem.
Unikalny produkt na rynku o intensywnych owocowych smakach.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 140 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier; syrop glukozowy; tłuszcz palmowy; substancja utrzymująca wilgoć : syrop sorbitolowy; kwas : kwas cytrynowy; żelatyna; koncentraty owocowe i roślinne : krokosz, rzodkiew, jabłko, cytryna, spirulina, czarna porzeczka, marchew, jabłko; aromat; syrop karmelowy; ekstrakt z lukrecji; substancja przeciwzbrylająca : talk; substancja glazurująca : wosk pszczeli biały i żółty; melasa; syrop z cukru inwertowanego |
| Waga jednostkowa brutto | 0,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: haribo sp. z o.o. ulica i numer: ul. aleje jerozolimskie 142b kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed ciepłem i wilgocią. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 408 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Cukry | 70 g |
| Zawartość węglowodanów | 90 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | <1 |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: