Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 253856_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Pulpa Mango Kesar produkowana jest z czystych, dorodnych i dojrzałych owoców mango. W pulpie znajduje się najlepsza część dojrzałego owocu - miąższ, przecier bez skóry i pestki. smak i aromat mango są kluczowymi elementami wyróżniającymi tą pulpę.
Parametry produktu
| Rodzaj | Przecier |
|---|---|
| Skład podstawowy | Inne |
| Zawartość netto | 850 g |
| Składniki | puree z mango Kesar 90%, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Indie |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,96 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: KK Polska sp z o.o. Ulica i numer: Działkowców 15 dok 50-51 Kod pocztowy i miasto: 84-230 Rumia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 111 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 472 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: