Mama i ja Woda źródlana niegazowana mini 350 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 954331_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Woda źródlana nienasycona dwutlenkiem węgla, odpowiednia dla diety ubogiej w sód, wydobywana z ujęcia S-4 w Damnicy. W procesie odżelaziania poddana napowietrzaniu i filtracji.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 350 ml |
| Typ | Źródlana |
| Skład dodatkowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wosana s.a. ulica i numer: batorego 35 a kod pocztowy i miasto: 34-120 andrychów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 301 op. zb. (DU) |
| Sumaryczna zawartośc rozpuszczonych składników mineralnych w wodzie | 270 mg/l |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. chronić przed przemrożeniem. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 gtodzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,2 mg/l |
|---|---|
| Magnez | 5,07 mg/l |
| Potas | 1,34 mg/l |
| Wapń | 47,3 mg/l |
| Chlor | 5,2 mg/l |
| Sód | 7,77 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 162 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 16 mg/l |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: