Magnesia Lekko gazowana Średniozmineralizowana woda mineralna z rejonu Karlowych Warów 1,5l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 580794_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zawiera magnez
Doskonałe źródło magnezu
Magnesia to unikat wśród europejskich wód mineralnych. Wyjątkowa kombinacja zawartych w niej minerałów pochodzi z chronionych terenów najstarszego czeskiego uzdrowiska Karlowe Wary.
- zawiera magnez
- niska zawartość sodu
- polecana do codziennego picia
Chrońcie środowisko . Opakowanie jest surowcem wtórnym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekko gazowana |
|---|---|
| Pojemność | 1,5 l (dm³) |
| Typ | Mineralna |
| Skład dodatkowy | Wyciąg z analizy chemicznej: kationy: mg (2+): 170,00 mg/l ca (2+): 37,40 mg/l na (+): 6,17 mg/l aniony: so4 (2-): 11,10 mg/l hco3 (-): 970,00 co2: 3,5 g/l suma składników mineralnych 1198 mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,53 kg |
| Nazwa otworu lub zespołu otworów tworzących ujęcie oraz ich miejsce ze wskazaniem miejsca lub miejscowości | Miejscowość: Mnichow u Marianskych Lazni, Republika Czeska, Źródła: Magnesia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CD Partner Sp. z o.o. Ulica i numer: Botaniczna 10 Kod pocztowy i miasto: 60-586 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: