'MOSTRA Agiorgitiko Syrah Merlot red dry 12,5% 0,5L X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 773085_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Agiorgitiko, Merlot, Syrah |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Sery, Mięso grillowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Pojemność | 0,5 l (dm?) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Grecja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Region pochodzenia | Trikala |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Winnica | K.TSILILIS S.A. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 840 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: