'MIRAMANI Pirosmanii white semi dry 11,5% 0,75 L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 960044_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Miramani Pirosmani produkowane jest z jednego z najlepszych gruzińskich szczepów - Rkatsiteli. Charakteryzuje się jasnosłomkową barwą. W aromacie i smaku świeże, owocowe z nutami jabłek i gruszek. W smaku harmonijne z przyjemnym finiszem.
Idealnie pasuje do owoców morza, ryb, makaronów w białych sosach i deski serów.
Serwować w temperaturze 10-12°C.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Rkatiteli |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Drób |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Non-vintage |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Gruzja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | KACHETIA |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Winnica | Chikaani |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Miramani pirosmani białe półwytrawne |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 504 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: