Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 332656_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Krążki bezowe używane do przygotowania Tortów z bitą śmietaną i owocami
Parametry produktu
| Zawartość netto | 600 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, białko w proszku (składniki: białko jaja kurzego, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, środek spieniający: cytrynian trietylowy), mąka kukurydziana |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,74 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Cukiernictwo-Handel "MAKO" Sp. z o. o. Ulica i numer: Kolejowa 83 Kod pocztowy i miasto: 88-420 Rogowo PL |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 192 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zdjąć pergamin, opaski i nałożyć masę i dodatki. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 41 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 47 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 399,0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 199,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1695,0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 847,0 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 82 g |
| Zawartość węglowodanów | 94 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: