'Lubelska Konopie Siewne z Limonką i Miętą 25% 200ml X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 997420_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 25 % obj. |
| Pojemność | 200 ml |
| Smak | Limonka, Miętowy |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Składniki | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.oUlica i numer: Spółdzielcza 6Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Krótki opis marketingowy | Lubelska Konopie Siewne z Limonką i Miętą 25% 200ml |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: