'Lubelska Grejpfrutowa 25% 200 ml X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 290447_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lubelska Grejpfrutowa swój charakterystyczny smak zawdzięcza unikalnemu połączeniu goryczki owocu grejpfruta z lekką nutą słodyczy pomelo. Słodka, a zarazem zadziornie orzeźwiająca, pozostawia niezapomniane słodko-gorzkie wrażenia smakowe. Wytrawny smak i orzeźwiający charakter Grejpfrutowej można docenić zarówno bez dodatków, jak i w drinkach.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 25 % obj. |
| Pojemność | 200 ml |
| Smak | Grapefruitowy |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stock polska sp. z o.o ulica i numer: spółdzielcza 6 kod pocztowy i miasto: 20-402 lublin pl |
| Krótki opis marketingowy | Lubelska grejpfrutowa 28% vol. 200 ml |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: