Opis szczegółowy
Przecier pomidorowy Łowicz do zup i sosów
Łowicz to rodzina produktów owocowych i warzywnych. Produkty Łowicza są , zdrowe i bez konserwantów. Wśród innych marek wyróżnia się swoją polskością, tradycją, niekwestionowaną jakością i przystępną ceną.
Parametry produktu
| Rodzaj | Przecier |
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 500 g |
| Składniki | przecier pomidorowy 100% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maspex - gmw sp. z o.o. s. k. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 101 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,25 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,04 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,25 g |
| Cukry | 3,75 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,75 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Potas | 300 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |