Lovege Hummus z Papryką 115g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 22879_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Hummus to kremowa, aromatyczna pasta z ciecierzycy i tahini (masła sezamowego) z dodatkiem i aromatycznych przypraw. Jest przysmakiem na Bliskim Wschodzie, doceniają wegetarianie. Ciecierzycę uważa się za roślinę superfoods, czyli zawierającą najcenniejsze dla człowieka składniki odżywcze, sezam w starożytności nazywano „przyprawą bogów” i przypisywano mu prozdrowotne właściwości.
Wersja na ostro z papryką chili.
Parametry produktu
| Składniki | Ciecierzyca gotowana 35%, woda, olej rzepakowy, pasta sezamowa tahini 13%, papryka czerwona 11%, błonnik roślinny ( grochowy, bambusowy), cukier trzcinowy, koncentrat soku z cytryny, sól morska, przyprawy (w tym papryka chilli 0,2%), ekstrakty przypraw, aromaty , kurkuma. |
|---|---|
| Dodatki | Z sezamem, Sól morska |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 115 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.) Ulica i numer: Jagiellońska 55A Kod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | kwasu foliowego, manganu |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 396 op. zb. (DU) |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu, przechowywać 48 godzin w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 315 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1307 kJ |
| Wielkość porcji | 38 g |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Żelazo (%RWS) | 17 %RWS |
|---|---|
| Żelazo | 2,37 mg/100g |
| Mangan | 0,57 mg/100g |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 75,78 μg/100g |
| Kwas foliowy (%RWS) | 38 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: