Loacker GRAN PASTICCERIA wafle z kremem orzechowym 100 G X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 526404_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Loacker Patisserie to waflowe pyszności wypiekane dla największej przyjemności! Harmonia najdelikatniejszej czekolady i lekkich, chrupiących wafelków przekładanych znakomitym kremem z orzechów laskowych , uwiedzie nawet najbardziej wykwintnych smakoszy!
Zatrać się w przyjemności z waflami Loacker stworzonymi według receptur mistrzów cukiernictwa ze szlachetnych składników. Bez oleju palmowego, tłuszczów utwardzonych, barwników i konserwantów.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 100 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Składniki | Cukier, orzechy laskowe 13%, olej kokosowy, syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz kakaowy, pełne mleko w proszku, serwatka z mleka w proszku, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, mąka sojowa, kakao o zmniejszonej zawartości tłuszczu, ekstrakt ze słodu jęczmiennego, emulgator lecytyna sojowa, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), sól, przyprawy, laska wanilii (bourbon). może zawierać orzechy arachidowe i migdały. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Index Food & Wine sp. z o.o. Ulica i numer: Jana III Sobieskiego 98 Kod pocztowy i miasto: 62-030 Luboń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 556 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2318 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: