Lizak Chupa Chups The Best of owocowy mix 12g/1szt X1000
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 939483_wielopak_1000
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Lizaki Chupa Chups w wielkim wielosmakowym opakowaniu.
Twoje ulubione smaki w jednym miejscu! Dostępne w aż 8 wariantach smakowych.
Parametry produktu
| Typ | Lizaki |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowe |
| Smak | Wieloowocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Zawartość netto | 10 g |
| Składniki | Lizaki wielosmakowe (o smaku truskawkowym, pomarańczowym, coli, arbuzowym, jabłkowym, wiśniowym, cytrynowym i truskawkowo-śmietankowym). składniki (dla lizaków o smaku truskawkowym, pomarańczowym, arbuzowym, jabłkowym, cytrynowym i wiśniowym): cukier, syrop glukozowy, puree owocowe (3%) (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi), kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwniki (betanina, ekstrakt z papryki, kurkuma). składniki (dla lizaków o smaku coli): cukier, syrop glukozowy, kwasy (kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy), aromaty, barwnik (karmel amoniakalno-siarczynowy). składniki (dla lizaków o smaku truskawkowo-śmietankowym): cukier, syrop glukozowy, serwatka w proszku, puree owocowe (3%) (z jabłka, wiśni, maliny, ananasa, limonki, cytryny, truskawki, brzoskwini, banana, pomarańczy, jagody, jeżyny, mango, arbuza, kiwi), pełnotłuste mleko w proszku (2%), tłuszcz kakaowy, barwnik (betanina), aromaty. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 40 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perfetti Van Melle Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Krakowiaków 50 Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 388 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1648 kJ |
| Wielkość porcji | 12 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 78 g |
| Zawartość węglowodanów | 96 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: