Lindt EXCELLENCE Fig Intense 100g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 722697_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada gorzka z figami i kawałkami herbatników.
Lindt Excellence Intense Fig to wyjątkowa gorzka czekolada z figami i pysznym dodatkiem w postaci kawałków herbatników.
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Owocowy |
| Dodatki | Ciastka, Z owocami |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szwajcaria |
| Składniki | cukier, miazga kakaowa, nadzienie figowe 7% (cukier, przecier figowy 31%, przecier cytrynowy, błonnik owsiany, substancje żelujące (pektyny), aromat), tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz mleczny, kawałki herbatników 3% (cukier, mąka pszenna, tłuszcze roślinne (rzepakowy, słonecznikowy), bezwodny tłuszcz mleczny, laktoza, białka mleka, sól, ekstrakt słodowy jęczmienny, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), emulgator (lecytyny), przeciwutleniacz (mieszanina tokoferoli)), emulgator (lecytyny sojowe), aromat. Może zawierać orzechy laskowe, migdały i inne orzechy. Czekolada ciemna: Masa kakaowa minimum: 48%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lindt & Sprungli Ulica i numer: Franciszka Klimczaka 1 Kod pocztowy i miasto: 02-797 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 523 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2183 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: