Lindt EXCELLENCE Caramel with Sea Salt 100g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 299326_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wyśmienita ciemna czekolada z chrupiącymi kawałkami karmelu i odrobiną soli morskiej. Dodatek kryształków soli, będącej wzmacniaczem smaku, sprawia, że odurzający czekoladowy aromat jest jeszcze bardziej intensywny.
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Karmelowy |
| Dodatki | Z karmelem |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | Cukier, miazga kakaowa, kawałki karmelu (cukier, laktoza, tłuszcz mleczny, odtłuszczone mleko w proszku, sól, aromaty, emulgator (lecytyny)) 6%, karmelizowane kawałki cukru (cukier, tłuszcz kakaowy) 6%, tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny (soja)), fleur de sel (sól morska) 0,3%, aromat. może zawierać orzechy i sezam. czekolada: masa kakaowa minimum 47% |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lindt & Sprungli Ulica i numer: Franciszka Klimczaka 1 Kod pocztowy i miasto: 02-797 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 520 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2170 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 52 g |
| Zawartość węglowodanów | 56 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: