Lindt EXCELLENCE 99% Cocoa 50g X18
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 664532_wielopak_18
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Niedościgniona receptura firmy Lindt – cała moc kakao w cieniutkiej tabliczce czekolady. Największa ilość kakao, jaką czekolada może zawierać.
Parametry produktu
| Typ | Gorzka |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Kakaowy, Gorzki |
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Składniki | miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, cukier demerara. Może zawierać orzechy, mleko i soję. Czekolada gorzka: masa kakaowa minimum 99%. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Lindt & Sprungli Ulica i numer: Franciszka Klimczaka 1 Kod pocztowy i miasto: 02-797 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 573 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2365 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 30 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 49 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: