'Likier Wokulski Wiśnia z Brandy 30% 500ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 234755_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
WOKULSKI wiśnia z brandy – likier, w którym kluczową rolę odgrywa zestawienie dojrzałej słodyczy wiśni ze szlachetnością leżakowanej w dębowych beczkach bursztynowej brandy. Połączenie letniego owocu z destylatem win gronowych, zapewnia harmonijne, rozgrzewające i pełne aromatu doznania smakowe,
nawet dla najbardziej wymagających koneserów.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 30 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Wiśniowy |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,99 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BZK Alco SA Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | WOKULSKI wiśnia z brandy – likier, w którym kluczową rolę odgrywa zestawienie dojrzałej słodyczy wiśni ze szlachetnością leżakowanej w dębowych beczkach bursztynowej brandy. |
| Dodatkowy opis produktu | WOKULSKI wiśnia z brandy – likier, w którym kluczową rolę odgrywa zestawienie dojrzałej słodyczy wiśni ze szlachetnością leżakowanej w dębowych beczkach bursztynowej brandy. Połączenie letniego owocu z destylatem win gronowych, zapewnia harmonijne, rozgrzewające i pełne aromatu doznania smakowe, nawet dla najbardziej wymagających koneserów. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: