Likier Jagermeister Orange 33% 0,7 L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 527019_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jagermeister Orange to unikatowa odmiana klasycznego ziołowego likieru Jagermeister, skupiające się na owocowych i cytrusowych nutach. Główne składniki obejmują dojrzałe pomarańcze pochodzące od certyfikowanych dostawców z Sycylii. Olej ze skórek nadaje likierowi charakterystyczny smak. Łączy w sobie innowacyjny wariant klasycznego likieru, który łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnego Jagermeistera z orzeźwiającym smakiem sycylijskich pomarańczy. Świetnie komponuje się jako składnik do koktajli oraz schłodzony i podawany jako shot.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 33 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Korzenno-ziołowy, pomarańczowy |
| Serwowanie | Aperitif, Koktajle, Samodzielnie, Z lodem |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 100 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: