'Likier De Kuyper Peach Tree 20% 700ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 346474_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
De Kuyper Peach Tree to lekki napój alkoholowy o wspaniałym aromacie i smaku dojrzałych, słodkich brzoskwiń. Uchodzi za niezbędny trunek barmański - ze względu na wyjątkowo świeży profil oraz uniwersalny zakres zastosowań. Doskonały na leniwe dni i gorące letnie noce.
Długa historia marki De Kuyper rozpoczęła się z końcem XVII wieku, kiedy Petrus De Kuyper oraz Anna Custers otworzyli zakład bednarski w wiosce Horst, na południu Holandii. W 1752 roku trzeci syn małżeństwa poszerza rodzinną działalność o destylarnię Schiedam i rozpoczyna produkcję ginu. Zaledwie dwie dekady później udaje się jej przejąć dużą gorzelnię w Rotterdamie i De Kuyper staje się jednym z największych
zakładów gorzelniczych w mieście.
W 1920 roku firma rozpoczyna produkcję likierów, a już dziesięć lat później szczyci się dwudziestoma rodzajami ich rozmaitych wydań; w tym m.in. brandy morelową, wiśniową, triple sec czy creme de menthe.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 20 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Brzoskwiniowy |
| Składniki | brzoskwinie |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.o Ulica i numer: Spółdzielcza 6 Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 114 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: