'Likier Campari Bitter 25% 1L X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 47296_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Likier z gorzkich pomarańczy.
Campari to aperitif o włoskim temperamencie, który zmienił bieg historii. Od prawie 150 lat wyznacza niedościgniony wzór smaku dla tego typu alkoholi. Jego włoski temperament przyciąga do siebie ludzi młodych, pewnych siebie, wyzwolonych, tworzących nowe trendy. Jego niepowtarzalna gorzka nuta sprawia, że jest to alkohol, który można cięgle odkrywać na nowo komponując niezliczoną ilość koktajli, za każdym razem odkrywając nowy wymiar smaku campari.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 25 % obj. |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Smak | Pomarańczowy |
| Serwowanie | Aperitif, Koktajle |
| Składniki | Gorzka pomarańcza |
| Waga jednostkowa brutto | 1,59 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: