'Lekkie Białe Wino Carlo Rossi White 750ml X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 41787_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Carlo Rossi White to lekkie, półwytrawne wino białe o delikatnym smaku. Starannie wyselekcjonowane, najbardziej dojrzałe winogrona tworzą doskonały, zbalansowany charakter, co sprawia, że jest doskonałe na każdą okazję. Carlo Rossi White pozwala rozkoszować się kalifornijskim optymizmem oraz pełną słońca radością życia zamkniętą w eleganckiej butelce. Najlepsze podane schłodzone.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 10,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,19 kg |
| Region pochodzenia | USA |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CEDC International Sp. z o.o. Ulica i numer: Kowanowska 48 Kod pocztowy i miasto: 64-600 Oborniki Wlkp. PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 60 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: