Legend of Armenia Brandy Aged 3 years, brandy 40%, 500 ml X9
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 667872_wielopak_9
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Brandy „Legend of Armenia” jest produkowana w sercu słonecznej Armenii – Dolinie Araratu. Jej złocisty kolor i łagodny, zrównoważony smak są charakterystyczne dla trunków najwyższej klasy. Wytwarzana według klasycznej technologii z destylatów leżakujących w dębowych beczkach przez co najmniej 3 lata. Posiada 40% alkoholu w 500 ml. Podawana w temperaturze 16-20°C.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy z wytłoków winogron (eau-de-vie de marc) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Armenia |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 500 ml |
| Smak - ogólnie | czekoladowy |
| Serwowanie | Aperitif |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Armenia |
| Waga jednostkowa brutto | 1,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: