'Le Grand Noir Grenache Shiraz Mourvedre Czerowne Wytrawne 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 274102_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Fascynujące, czerwone, wytrawne wino powstałe z gron szczepów Grenache, Syrah i Mourvedre dojrzewających na ponad 60 letnich krzewach winnych, wzrastających na wzgórzach południowej Francji, w apelacji Minervois. Długie i pełne oczarowuje owocowym bukietem z wyczuwalnymi na podniebieniu nutami jeżyn i wiśni z akcentem czarnego pieprzu i przypraw korzennych. Serwowane w temperaturze 16-18 °C doskonale komponuje się z daniami na bazie czerwonego mięsa, makaronu i dojrzałych serów.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Syrah/Shiraz, Garnacha/Grenache, Mourvèdre |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Mięso czerwone, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,32 kg |
| Region pochodzenia | IGP Pays d’Oc |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: