Lajkonik Paluszki Junior 180g X32
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 93991_wielopak_32
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Receptura tych wyjątkowych paluszków została przygotowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych konsumentach, którzy preferują łagodny smak przekąsek. Dodatkowo, w trosce o dobre odżywianie,
w recepturze została zredukowana ilość soli.
Podobnie jak wszystkie przekąski marki Lajkonik – również Paluszki Junior są produkowane z najwyższej jakości surowców, podlegających stałej, restrykcyjnej kontroli.
Wypiekane według receptury, bez użycia sztucznych barwników i konserwantów. Jednak przede wszystkim Paluszki Junior są po prostu PYSZNE!
Parametry produktu
| Typ | Paluszki |
|---|---|
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 180 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże, substancja spulchniająca: węglany amonu, aromat: wanilina. Może zawierać sezam. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lorenz p.s.a. (dawniej the lorenz bahlsen snack world sp. z o.o.) ulica i numer: sady, ul. rolna 6 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 406 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1718 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: