LOYD Earl Grey 120 g (80 torebek) X5
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 546321_wielopak_5
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
LOYD Earl Grey należy do linii czarnych herbat ekspresowych, pełnej wysublimowanych smaków. Ten rodzaj herbaty czarnej swoją nazwę zawdzięcza hrabiemu Charlesowi Grey’owi, który zasłynął z rozpropagowania jej receptury. Napar z suszu czarnej herbaty nabywa specyficznego, wyjątkowego aromatu dzięki olejkowi ze skórki bergamotowej pomarańczy. Delikatne płatki bławatka niezwykle uszlachetniają bukiet tej znakomitej mieszanki.
LOYD Earl Grey pomoże Ci odkryć magię we wszystkim, co Cię otacza. Daj się oczarować, bo LOYD to herbata z nutą magii.
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Aromatyzowana |
| Działanie | Neutralne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Mieszanka herbat czarnych, aromat bergamotowy. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 4 - 5 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1,5 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: