Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 273286_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bób konserwowy wielkoziarnisty. Produkty sterylizowany 400 G
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Bób |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Bób wielkoziarnisty, woda, sól, koper |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 240 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 400 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Południowa 2 Kod pocztowy i miasto: 82-500 Kwidzyn PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 286 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | W pomieszczeniach suchych, przewiewnych w temp. 0 ÷25°C, przy wilgotności względnej około 75% |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | produkt do spożycia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 11 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 64 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 128 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 267 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 534 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,94 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: