Kupiec wafle ryżowe w mlecznej czekoladzie 60G X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 211059_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafelki ryżowe z czekoladą to świetna przekąska do chrupania każdego dnia. Wafle są chrupiące, a przy tym są bogatym źródłem magnezu, żelaza, witamin A i E oraz błonnika, który zapewnia uczucie sytości. Wafle są wypiekane z całych ziaren brązowego ryżu, dzięki czemu dostarczają organizmowi tych samych składników co ryż . Z kolei czekolada zapewnia zastrzyk witamin (B1, B2, B5, B6, B12), kwasu foliowego, żelaza, wapnia, magnezu, fosforu i potasu. To dodatkowy kop energii i poprawiacz nastroju. Chrupiące zdrowe wafle i odżywcza, rozpływająca się w ustach czekolada to raj dla podniebienia oraz zdrowa alternatywa dla słodyczy i niezdrowych przekąsek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wafle |
|---|---|
| Typ | Ryżowe |
| Składniki | Czekolada mleczna 60 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgatory: (lecytyna (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), aromat waniliowy], ryż brązowy 24 %, ryż biały 16 %. produkt może zawierać sezam. masa kakaowa minimum 32 %. produkt bezglutenowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 60 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-018-009 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kupiec Sp. z o.o. Ulica i numer: Kupiecka 17 Kod pocztowy i miasto: 62-513 Krzymów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 175 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | przechowywać w nienasłonecznionym miejscu |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 10 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 481 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2017 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 303 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 5,6 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: