Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 595405_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Wafle ryżowe są wypiekane z całych ziaren brązowego ryżu i dlatego dostarczają tych samych składników co ryż . Nie tracą wartości odżywczych w procesie obróbki. Ponadto wafle firmy Kupiec nie zawierają glutenu, dlatego polecane są osobom na specjalnych dietach. Ale tak naprawdę będą trafionym wyborem dla wszystkich, którzy dbają o zdrowe odżywianie, bo są bogatym źródłem magnezu, żelaza, witamin A i E oraz błonnika, który wspiera trawienie i pozostawia uczucie sytości na długi czas.
Ponadto wafle ryżowe są polecane jako wsparcie dietetyczne przy leczeniu cukrzycy, miażdżycy, chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz nadciśnieniu tętniczym. Ich smak przypadnie do gustu każdemu, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Szczególnie, że łatwo urozmaicić smak wafli ryżowych dodatkami, które zwykle kładziemy na kanapkę. Od sera, przez pasty warzywne, aż po słodkie konfitury. Możliwości są praktycznie nieograniczone. W opakowaniu znajduje się 12 wafli. Warto też wypróbować inne warianty smakowe takie jak np. wafle ryżowe z czekoladą.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wafle |
|---|---|
| Typ | Ryżowe |
| Składniki | ryż brązowy 100%**. Produkt może zawierać sezam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Bułgaria |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-018-001 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kupiec Sp. z o.o. Ulica i numer: Kupiecka 17 Kod pocztowy i miasto: 62-513 Krzymów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,01 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 381 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 38 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1615 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 162 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
Witaminy i składniki mineralne
| Fosfor | 250 mg/100g |
|---|---|
| Magnez | 110 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 29 %RWS |
| Fosfor (%RWS) | 36 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: