Kubuś Baby Mus po 4 miesiącu jabłko banan 100 g X9
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 384297_wielopak_9
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Dla dzieci w wieku | Po 4 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Jabłka, Banany |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Przeciery z: jabłek (92%) i bananów (6%), sok jabłkowy z zagęszczonego soku (1%), aromat jabłkowy, witamina c produkt bezglutenowy. nie zawiera mleka. |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: