Kinder Niespodzianka 20g X72
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 82860_wielopak_72
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Słodkie jajko z niespodzianką pokryte czekoladą mleczną.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 20 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: czekolada mleczna 47% (cukier, mleko pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (soja); wanilina), mleko odtłuszczone w proszku (17%), cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), masło odwodnione, emulgator: lecytyny (soja); wanilina. składniki mleka: 32% - składniki kakao: 15%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Ulica i numer: Wiertnicza 126 Kod pocztowy i miasto: 02-952 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 552 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2302 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość soli | 0,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34,2 g |
| Cukry | 52,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 52,3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: