Kinder Crispy 34 g X14
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 79114_wielopak_14
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Chrupiący wafelek (11,5%) z nadzieniem kakaowym i orzechowym (22%), mlecznym (21,5%) oraz kakaowym i mlecznym (12%), pokryty mleczną czekoladą i okruchami herbatników (3%).
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Kakaowy, Orzechowy, Mleczny, Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Herbatniki |
| Zawartość netto | 34 g |
| Składniki | Czekolada mleczna (29,5%) [cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, bezwodny tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (soja); wanilina], olej palmowy, cukier, mąka pszenna (11,5%), odtłuszczone mleko w proszku (8%), mleko pełne w proszku (6%), orzechy laskowe (3%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,5%), skrobia pszenna, emulgator: lecytyna (soja); serwatka w proszku (mleko), otręby pszenne, sól, substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, difosforan disodu, wodorowęglan amonu; miód, słodowana mąka jęczmienna, wanilina, słód jęczmienny i ekstrakt kukurydziany w proszku. składniki mleka: 18,5%. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 14 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ferrero polska commercial sp. z o.o. ulica i numer: wiertnicza 126 kod pocztowy i miasto: 02-952 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 450 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 573 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 195 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2389 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 812 kJ |
| Wielkość porcji | 34 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 6,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12,5 g |
| Cukry | 43,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 51,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: