Kikkoman Sos sezamowy Sesame Sauce 1000ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 958503_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nasza wersja to harmonijne połączenie smaku wytrawnego i słonego z delikatną kremową słodyczą i aromatem prażonego sezamu. Dzięki gęstej, kremowej konsystencji jest to idealny gotowy do użycia sos i proste rozwiązanie tam, gdzie liczy się czas.
Znajdzie też wiele zastosowań i to dla wielu różnych składników: jako przyprawa stołowa i gotowy dressing lub sos do sałatek, mięs i ryb, dip do maczania smażonych mięs, owoców morza i przekąsek albo sos do kanapek i tortilli. W kuchni azjatyckiej tworzy świetny duet z tofu, makaronami i sajgonkami. Doskonały również jako składnik Twoich autorskich dressingów, sosów i dipów.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Sos sojowy |
| Smak | Sezamowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Japonia |
| Przeznaczenie | Ako przyprawa stołowa i gotowy dressing lub sos do sałatek, mięs i ryb, dip do maczania smażonych mięs, owoców morza i przekąsek albo sos do kanapek i tortilli. w kuchni azjatyckiej tworzy świetny duet z tofu, makaronami i sajgonkami. doskonały również jako składnik twoich autorskich dressingów, sosów i dipów. |
| Składniki | Woda, cukier, olej słonecznikowy, ziarna sezamu(10%), sos sojowy(woda, ziarna soji, pszenica, sól, alkohol etylowy), ocet ryżowy, białko jajka, sól, alkohol etylowy, stabilizator smaku: glutaminian sodu, disodium inosinate, regulatory kwasowości: kwas mlekowy, kwas octowy, sos rybny (ryba, sól, alkohol etylowy), przyprawy, stabilizator: guma ksantanowa. |
| Zawartość netto | 1,17 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 332 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1377 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 4,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 21 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: