'Kazbek Peak Semi Dry White Rkatsiteli 0,75L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 465804_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Półwytrawne wino stworzone z rdzennie gruzińskiej odmiany Rkatsiteli, która nadaje mu jasnozłotej barwy, wypełnionej harmonijnym, świeżym smakiem. Wyraźnie wyczuwalne aromaty kwiatowe i owocowe. Smakowi towarzyszy idealna kwasowość czyniąca to wino bardzo przyjemnym w degustacji. Pozostawia przyjemny posmak. Rkatsiteli to jedna z najstarszych znanych odmian winorośli na świecie; jej nasiona odnaleziono w naczyniach sprzed niemal 5 tysięcy lat p.n.e.. Nazwa tego białego szczepu pochodzi od delikatnie zabarwionych na czerwono młodych pędów latorośli winnej; "rka" oznacza po gruzińsku "winny pęd", natomiast "citeli" to "czerwony".
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Rkaciteli |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Cielęcina, Dania jarskie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Gruzja |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,35 kg |
| Region pochodzenia | Kachetti |
| Temperatura serwowania | 9 - 13 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Partner Center Sp. z o.o. Ulica i numer: Piotrkowska 89 Kod pocztowy i miasto: 97-423 Łódź PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: