'Kazayak Cabernet Sauvignon czerwone półsłodkie 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 390510_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kazayak Cabernet Sauvignon
import - Mołdawia
Winiarnia Esmalda, Chisinau, Mołdawia
wino półsłodkie, czerwone
0,75 L; alc. 13 % obj.
Wysokiej jakości wino gronowe przygotowane z wyselekcjonowanych winogron szczepu Cabernet Sauvignon uprawianych w południowej Mołdawii w regionie o unikalnym mikroklimacie. Wino o intensywnym ciemnorubinowym kolorze. Posiada bogaty, pełny smak i aromat typowy dla tego szczepu winnego z tonami fiołka. Polecane do picia jako aperitif, a także do owoców i deserów. Podawać w temperaturze pokojowej.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Mołdawia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,3 kg |
| Region pochodzenia | Mołdawia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 75 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 100 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: