Kawa instant MK Cafe Premium Vending 500 g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 191683_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
100% kawy rozpuszczalnej w proszku . Bogaty i zdecydowany smak zawdzięcza odpowiednio dobranej mieszance ziaren jak również specjalnemu procesowi prażenia. Staranny proces suszenia rozpyłowego pozwala na zachowanie cech.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Typ | Mrożona |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | kawa |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Strauss Cafe Ulica i numer: Poznańska 50 Kod pocztowy i miasto: 62-080 Tarnowo Podgórne PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 100 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: