Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 268658_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Seria miodów pitnych „Kasztelański” to miody o najdłuższej tradycji wśród miodów pitnych. Aromatyczny miód, z którego są produkowane oraz sprawdzona receptura wyciągów ziołowo-korzennych, dają trunki o doskonałym, harmonijnym smaku, od lat cieszące podniebienia koneserów w Europie i na całym świecie. W swojej objętości skrywa drugą część najlepszego ciemnego i aromatycznego miodu oraz jedyną w swoim rodzaju niepowtarzalną kompozycję wyciągów ziołowo-korzennych. Doskonale smakuje z lodem i cytryną acz podany na gorąco z goździkami i cynamonem na długo pozostaje w pamięci.
Parametry produktu
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Zawartość alkoholu | 16 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Aperitif |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Typ miodu | Miód pitny |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: