Kasia Crema 31% 200ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 607856-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kasia Crema 31% mix maślanki i olejów roślinnych, który smakuje jak śmietanka i jest niezawodny z kuchni.
Uniwersalna w kuchni – sprawdzi się zarówno w daniach słodkich, jak w zupach i sosach
zawsze się ubija – idealna do ciast, deserów i dekoracji
trzykrotny wzrost objętości po ubiciu
nie warzy się i idealnie miesza z innymi składnikami
doskonale stabilna do 4 godzin co sprawia, że długo utrzymuje się na ciepłych i zimnych daniach
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 31 % |
| Przeznaczenie | Do gotowania i ubijania |
| Składniki | Maślanka 61%, 30% olej i tłuszcz roślinny (rzepakowy, kokosowy), woda, laktoza, emulgatory (lecytyna sojowa, estry sacharozy i kwasów tłuszczowych, stabilizatory (guma ksantanowa, mączka chleba świętojańskiego, karagen), barwnik (karoten). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2026-07-10 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | De21/819945211 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2029-03-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-864435 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Kasia crema 31% 200ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 295 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1215 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: