Kasia Crema 15% 200ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 672148-N
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kasia Crema 15% - wyjątkowe połączenie maślanki i tłuszczów roślinnych, które smakuje jak śmietanka. Idealna się do makaronów i dań z patelni a także zup i sosów. Alternatywa dla śmietan 12-18% .
Parametry produktu
| Zawartość tłuszczu | 15 % |
|---|---|
| Przeznaczenie | Do gotowania |
| Składniki | Maślanka 70%, tłuszcz palmowy 14%, woda, modyfikowana skrobia ziemniaczana, emulgator (monostearynian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 60)), substancje zagęszczające (metyloceluloza, guma ksantanowa), regulator kwasowości (cytrynian sodu). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2026-07-10 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | De21/819945211 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2029-03-06 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Cu-rspo scc-864435 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: flora food poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. żwirki i wigury 14 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Kasia crema 15% 200ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 156 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 167 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 701 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 3,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: