Kapusta wigilijna ze śliwkami i grzybami Provitus 660g X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 448292_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
|---|---|
| Zawartość netto | 660 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Kapusta kwaszona 64% ( kapusta biała, sól), woda, cebula, olej rzepakowy, śliwki suszone 2%, grzyby leśne suszone 2%, mąka pszenna, cukier, sól, pieprz czarny mielony. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Niska zawartość cukrów | 1 |
| Niska zawartość sodu/soli | 1 |
| Niska zawartość tłuszczów nasyconych | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: provitus dąbrowscy, malesa sp. jawna ulica i numer: weteranów 149 kod pocztowy i miasto: 05-250 radzymin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 51 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 211 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,3 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: