'Kadarka White Semisweet Label 1L X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 644399_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kadarka powstała ze szczepu Muscat, jednej z najbardziej popularnych odmian winorośli uprawianych na całym Półwyspie Bałkańskim. Półsłodki aromatyzowany napój na bazie wina o eleganckim złotym kolorze oraz aromacie dojrzałych jabłek i gruszek podkreślonych w smaku miodowymi nutami.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Muscat |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Lody |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Partner Center Sp. z o.o. Ulica i numer: Piotrkowska 89 Kod pocztowy i miasto: 97-423 Łódź PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1000 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: