Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 281494_wielopak_9
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
KADARKA SOLEIL to niezwykle przyjemne, słodkie wino. Zachwyca bukietem dojrzałych, czerwonych owoców. Delikatny, słodki smak idealnie komponuje się z ciastami i deserami. Doskonałe na każdą towarzyską okazję. Temperatura podania 16-18°C.
Wino z Bułgarii.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Kadarka |
| Serwowanie | Desery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,47 kg |
| Region pochodzenia | Wyprodukowano w Polsce |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: JNT Group S.A Sp.K Ulica i numer: Sienkiewicza 68 Kod pocztowy i miasto: 95-082 Dobroń PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: