Jutrzenka Rodzynki w czekoladzie 80 g X24
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 763939_wielopak_24
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rodzynki w czekoladzie. Drażetki czekoladowane.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowe |
|---|---|
| Dodatki | Z czekoladą |
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Rodzynki 43,5% (zawierają siarczyny) czekolada 31,4% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne: palmowy, shea; kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory - lecytyna sojowa i e 476, aromat) cukier syrop glukozowy kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu substancja utrzymująca wilgoć - sorbitol substancje glazurujące (e 414, e 904) oleje roślinne (kokosowy, palmowy) skrobia |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 18 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 398 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 100 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1678 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 420 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 69 g |
| Zawartość węglowodanów | 72 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: