Jutrzenka Akuku! Miśki Żelki o smaku owocowym 90 g X45
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 399094_wielopak_45
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Miśki żelki o smaku owocowym
Parametry produktu
| Typ | Żelki |
|---|---|
| Smak | Wieloowocowy |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Syrop glukozowy cukier woda soki owocowe 9% (z soków zagęszczonych) żelatyna wieprzowa regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas mlekowy, mleczan wapnia, kwas jabłkowy) koncentraty roślinne (hibiskus, czarna porzeczka, krokosz barwierski, spirulina, cytryna, marchew) substancja glazurująca (e 903) oleje roślinne (kokosowy, palmowy) aromaty |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: colian ulica i numer: zdrojowa 1 kod pocztowy i miasto: 62-860 opatówek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 337 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1427 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: