Jogurt grecki light bez laktozy 250g Łowicz X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 361598-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jogurt Grecki light BEZ LAKTOZY, kubek 250g, zawartości tłuszczu 4% - produkt o delikatnej konsystencji i smaku, o niskiej zawartości tłuszczu. Zachowuje jednocześnie zalety gęstego jogurtu typu greckiego. Szczególnie polecany do sałatek, sosów, ale również jako baza do deserów owocowych.
Parametry produktu
| Rodzaj | Grecki, Light |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | mleko pasteryzowane, odtłuszczone mleko w proszku, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych, enzym laktaza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Pojemność | 250 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Przemysłowa 3 Kod pocztowy i miasto: 99-400 Łowicz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 74 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 311 kJ |
| Wielkość porcji | 250 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: