Jogurt Pełnomleczny bez laktozy 200g MALUTA X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 505244-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Jogurt + Pełnomleczny 180g- tylko 2 składniki, bez mleka w proszku; odżywczy* porcja 180g ~ 2 szklanki mleka pełnego.
Parametry produktu
| Rodzaj | |
|---|---|
| Smak | , Mleczny |
| Składniki | mleko pasteryzowane,żywe kultury bakterii jogurtowych Steptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricius |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Ulica i numer: Warszawska 41 Kod pocztowy i miasto: 82-100 Nowy Dwór Gdański PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych do 48h |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Jogurt pełnomleczny przeznaczony jest do bezpośredniego spożycia, może stanowić składnik sosów, past, deserów i ciast. Produkt przeznaczony jest dla wszystkich sektorów rynku konsumenckiego. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 476 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,8 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: